Hotel

Nasz hotel dla psów mieści się na Psiej Farmie, która zajmuje 8 ha terenu, z czego 2000 m2 stanowi ogrodzony plac szkoleniowy z monitoringiem. Zapewniamy całodobową opiekę, bezpieczne wewnętrzne boksy i specjalne wybiegi.

Opiekujemy się psami wszystkich ras, ale tylko wcześniejsza rezerwacja miejsca pozwala nam odpowiednio dopasować psy do siebie, aby mogły spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Korzystając z naszego doświadczenia łączymy psy w grupy pod względem wielkości, wieku, płci, charakteru, a także kondycji zdrowotnej. Psy agresywne oraz po zabiegach medycznych są oddzielane całkowicie.

Mamy zapewnioną całodobową opiekę weterynaryjną, która jest niezbędnym warunkiem dla bezpieczeństwa psów. Doświadczenie pokazało nam, że zdarza się iż właściciele nie zdają sobie sprawy, że ich pupil przewlekle chory.

Dzięki wnikliwej obserwacji, szybkiej reakcji i trafnej diagnozie lekarskiej mogliśmy niejednokrotnie poprawić komfort funkcjonowania psów przewlekle chorych znajdujących się pod naszą opieką. Na miejscu podajemy leki i realizujemy zalecenia weterynaryjne. W przypadku psów wymagających opieki pooperacyjnej, usługa traktowana jest jako specjalistyczna i ceny ustalane są indywidualnie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pobyty dzienne, jak i na dłuższy okres czasu. W dzień poza wybiegiem i zabawą z innymi psami, jeśli pogoda dopisuje zabieramy naszych podopiecznych na długie spacery do lasu. W nocy, osoby dyżurujące czuwają nad bezpieczeństwem i spokojem psów.

Przyjęcie psa do hotelu

Ze względu na spacery i dzienne aktywności psów pod naszą opieką, staramy się ograniczać czas przyjmowania piesków do hotelu do godzin porannych i wieczornych (dowóz do godziny 9:00 i odbiór po godz. 19:00). W wyjątkowych sytuacjach możemy indywidualnie ustalić inne godziny.

Karmę na cały okres pobytu w hotelu dostarcza właściciel, jakakolwiek zmiana diety nie jest dla psów korzystna. Jednocześnie przyjmując pieska prosimy o przekazanie nam, jak największej ilości informacji o jego zachowaniu i przyzwyczajeniach, co znacznie ułatwia nam opiekę.

Każdy pies przyjmowany do hotelu oprócz kompletu klasycznych szczepień i książeczki zdrowia musi obowiązkowo posiadać dodatkowe szczepienie zabezpieczające górne drogi oddechowe, przeciwko Bordatella Bronchiseptica (do wyboru na rynku są obecnie dwie szczepionki PNEUMODOG oraz NOBIVAC KC).

Cennik za dzień pobytu psa:

Małe i średnie rasy (york, west, spaniel, pitbull, border) – 40 zł
Duże rasy (owczarek labrador, golden, boxer, wyżeł, rhodesian) – 50 zł
Większe rasy (wodołaz, kaukaz, dog niemiecki, sznaucer olbrzym) – 60 zł

Dni świąteczne (na czerwono w kalendarzu) są płatne podwójnie.

Świadczymy również usługi transportu psów do hotelu i z hotelu oraz do gabinetów weterynaryjnych.
Lewobrzeże – 20 zł
Prawobrzeże – 40 zł