Hotel

JEDZIESZ NA WAKACJE ? Dlaczego Twój pies nie miałby pojechać na swoje?

Uciekliśmy z miasta bo opieka nad zwierzętami wymaga wielkiego terenu i braku sąsiadów, którym mogłyby ewentualnie przeszkadzać. A poza tym uwielbiamy przyrodę a w mieście się po prostu dusiliśmy.

Uwielbiamy to miejsce i my i zwierzęta. Jest tu wszystko w jednym miejscu: własny las, jeziorko i przestrzeń… Oczywiście pojawiło się mnóstwo nowych pomysłów i będziemy je realizować ale na dzień dzisiejszy wygląda to tak.

Pokoje

Opiekujemy się psami wszystkich ras, ale tylko wcześniejsza rezerwacja miejsca pozwala nam odpowiednio dopasować psy do siebie, aby mogły spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Korzystając z naszego doświadczenia łączymy psy w grupy pod względem wielkości, wieku, płci, charakteru, a także kondycji zdrowotnej. Psy agresywne oraz po zabiegach medycznych są oddzielane całkowicie.

Mamy zapewnioną całodobową opiekę weterynaryjną, która jest niezbędnym warunkiem dla bezpieczeństwa psów. Doświadczenie pokazało nam, że zdarza się iż właściciele nie zdają sobie sprawy, że ich pupil przewlekle chory.

Dzięki wnikliwej obserwacji, szybkiej reakcji i trafnej diagnozie lekarskiej mogliśmy niejednokrotnie poprawić komfort funkcjonowania psów przewlekle chorych znajdujących się pod naszą opieką. Na miejscu podajemy leki i realizujemy zalecenia weterynaryjne. W przypadku psów wymagających opieki pooperacyjnej, usługa traktowana jest jako specjalistyczna i ceny ustalane są indywidualnie.

Przyjęcie psa do hotelu

Godziny przyjęcia ustalamy indywidualnie.

Karmę na cały okres pobytu w hotelu dostarcza właściciel, jakakolwiek zmiana diety nie jest dla psów korzystna. Jednocześnie przyjmując pieska prosimy o przekazanie nam, jak najwięcej informacji o jego zachowaniu i przyzwyczajeniach, co znacznie ułatwia nam opiekę.

Każdy pies przyjmowany do hotelu oprócz kompletu klasycznych szczepień i książeczki zdrowia musi obowiązkowo posiadać dodatkowe szczepienie zabezpieczające górne drogi oddechowe, przeciwko Bordatella Bronchiseptica (psy muszą być zaszczepione szczepionką VERSICAN PLUS BB ORAL minimum 21 dni przed pobytem w naszym hotelu). Jest to szczepionka podawana przez lekarza weterynarii doustnie.

Zapytania o termin proszę wysyłać za pomocą SMS a w treści wpisując: Imię psa, rasa i termin np.(Kajtek, mix, 25.09 rano do 30.09 wieczorem) odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe. Jeśli termin będzie wolny, wysyłają Państwo 50 zł zadatku za pobyt psa do 7 dni lub 100 zł za pobyt powyżej 7 dni na konto: Fundacja Psia Farma + 09 1140 2004 0000 3002 8025 9197 pisząc w tytule przelewu: Imię psa i termin pobytu ZADATEK np. (Kajtek 25.09 do 30.09 ZADATEK) zadatek jest bezzwrotny w wypadku rezygnacji lub skrócenia czasu pobytu. Jeśli pobyt odbył się we wskazanym terminie lub został przedłużony, wystarczy dopłacić brakująca sumę.

Cennik za dzień* pobytu psa:

Psy do 18 kg – 60 zł

Duże rasy (Owczarek, Seter, Wyżeł, Bokser, Wilczak, Malamut, Husky, Sznaucer olbrzym, Labrador, Golden) – 70 zł

Molosy (Cane corso, azjaty, Kaukaz, Bernardyn) – 80 zł

Dni świąteczne (na czerwono w kalendarzu) są płatne podwójnie.**

Suki w cieczce płatne podwójnie.

Psy

  • agresywne do innych psów lub do ludzi 
  • z lękiem separacyjnym
  • załatwiające się w pokojach
  • samce znaczące moczem w pokojach

100zł /dzień

Podawanie leków + 50zł /dzień

Świadczymy również usługi transportu psów do hotelu i z hotelu oraz do gabinetów weterynaryjnych.
Teren Szczecina – 50 zł
Poza Szczecinem – 80 zł

W sezonie wakacyjnym*** rezerwacje tylko powyżej 7 dni.

*Dzień pobytu psa jest to kratka w kalendarzu a nie doba.

**Zwykłe soboty i niedziele nie są dniami świątecznymi.

***Sezon wakacyjny 20.06-10.09 oraz ferie zimowe.