O nas

Pokaż mi swojego psa, a powiem, co o Tobie myślę. My z chęcią pokazujemy nasze psy, żebyście mogli sami zdecydować, czy warto nam zaufać i wybrać właśnie naszą szkołę. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której mielibyśmy uczyć komend posłuszeństwa Twojego psa, a naszych własnych psów nie miał, kto nauczyć. ZAWSZE WARTO ZOBACZYĆ PSY INSTRUKTORA. To one powiedzą Ci całą prawdę o jakości szkolenia.

W Psiej Farmie szkolimy psy od 1995 r., a nasze kursy z powodzeniem ukończyły setki psów i ich przewodników. Z pewnością żaden pies nie będzie u nas królikiem doświadczalnym, bo znamy się na tym, co robimy. Prowadzenie szkoleń to także konieczność ciągłego rozwijania naszych kompetencji, dlatego nieustająco się uczymy i zdobywamy nową wiedzę, korzystając z doświadczenia najlepszych trenerów w Polsce i za granicą.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz. Praca z psami to nasza pasja, więc to tak jakbyśmy do pracy nie chodzili. Dlatego też zapraszamy na naszą Psią Farmę, jak na wakacje 🙂

Mamy 7 własnych psów, hodowlę, hotel i plany, aby nadal się rozwijać. Szeroka oferta naszych szkoleń (posłuszeństwo, agility, frisbee, sztukczki, obedience, tropienie, grupa dla dzieci z psami, obozy, prelekcje i przygotowanie do wystaw) to wynik ścisłej współpracy z innymi trenerami, dzięki którym Psia Farma tworzy wyjątkową jakość i całość.