Szkolenia

 

Przedszkole

To doskonałe miejsce dla szczeniąt od 3 m-c życia. Maluchy uczą się skupiania uwagi i przywołań, poznają podstawowe komendy i socjalizują się w grupie psów. Nauka poprzez zabawę pozwala także właścicielom poznać i zrozumieć zachowania nowego członka rodziny. 

Szkolenia grupowe

Treningi te prowadzone są w większych rozproszeniach zarówno na placu szkoleniowym, jak i w terenie. Program szkolenia obejmuje: chodzenie na luźnej smyczy i bez smyczy, przybieganie na komendę, zostawanie w pozycji siad i waruj, pokonywanie toru przeszkód, aportowanie. W ramach kursu prowadzimy zajęcia Obedience i Rally-O. 

Sporty

To wyższy stopień wtajemniczenia w szkoleniu psów, ale także doskonała zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Rozpoczęcie swojej przygody z psimi sportami wymaga ukończenia podstawowego kursu posłuszeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem samokontroli psa, odwoływania, skupiania uwagi na przewodniku, aportowania i wysokiej motywacji do wyzwań związanych z psimi sportami. W ofercie mamy grupy szkoleniowe: frisbee, agility, pasienie.

Dla wytrwałych sportowców regularnie organizujemy seminaria i warsztaty z najlepszymi trenerami w Polsce i za granicą.

Praca węchowa

To aktywność, która jest odpowiednia dla wszystkich psów, niezależnie od wieku i każdy pies ją uwielbia. W naszej ofercie znajduje się zarówno tropienie użytkowe, jak i sportowe, wykrywanie zapachów, wyszukiwanie ludzi (w ramach jednostki OSP), a także tropienie dla psów myśliwskich.

 

Prowadzimy prelekcje dla dzieci i młodzieży wraz z pokazem posłuszeństwa, frisbee, agility i sztuczkami. Na prelekcjach tematem przewodnim jest bezpieczny kontakt z psem oraz zachowanie w przypadku ataku agresywnego psa. Omawiamy także, jak powinny wyglądać bezpieczne zabawy z psami. Dojeżdżamy do placówek edukacyjnych ze swoimi psami i torem przeszkód. Terminy spotkań można rezerwować telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 

Mamy także grupę dla dzieci z psami, na której nasi najmłodsi psi przewodnicy uczą się, jak prawidłowo wydawać komendy posłuszeństwa, wykonują z psem proste sztuczki i pokonują tor z przeszkodami. Podczas wakacji prowadzimy obozy w formie codziennych treningów połączonych z zabawami.